AKTUALIZOVANÝ KALENDÁŘ WORKSHOPŮ PODZIM 2020


ZÁŘÍ
19. - 20. září: AKTIVACE: "ČCHI - PRÁNA - KI= jedna energie"
(práce s osobní energií, kultivace energie, aktivace vnitřního potenciálu)

ŘÍJEN
3. - 4. října: ÚVOD DO PRÁNICKÉ VÝŽIVY ("PRÁNA JAKO STAV MYSLI I VĚDOMÍ")

17. - 18. října: VYSTOUPIT ZE STARÝCH VZORCŮ A ZÁVISLOSTI - Skrz překážky k vědomým volbám a rozhodnutím
(pohled na osobní cestu, ale i bloky, omezení  a překážky, jejich uvolnění a proměna; včetně možnosti postavit si na svoje osobní problémy konstelaci)

LISTOPAD
7. - 8- listopadu: PRÁNA A VZESTUP VĚDOMÍ - termín bude upřesněn
Především pro absolventy přechodu a ty, kteří již na pránické cestě pokročili. Stavy a změny vědomí, které jsou spojené s přechodem na pránickou stravu. 

PROSINEC
ADVENTNÍ SEMINÁŘ - PŘÍPRAVA NA ADVENT (28. - 29. listopadu) nebo ADVENTNÍ PRÁNICKÝ PŘECHOD (28. listopadu - 5. prosince)
Adventní seminář: kompletní očista a příprava na narození nového světla a jeho další růst v nás

Osmidenní intenzivní přechod: i v Adventu je podmínkou pro absolvování přechodu a navazujících workshopů je předchozí účast na úvodním workshopu (Prána jako stav mysli a vědomí). 

 

Bližší informace  u jednotlivých workshopů. Podmínkou pro absolvování přechodu a navazujících workshopů je předchozí účast na úvodním workshopu (Prána jako stav mysli a vědomí). Praktické informace zde.

Na každý workshop (i do programu přípravy), je třeba se přihlásit. Místo máte rezervované po odeslání přihlášky a zaslání platby nebo zálohy (pokud se nedohodneme jinak). Na semináře je možné v případě finančních potíží domluvit slevu nebo splátky podle Vašich možností.

Cena dvoudenních workshopů je 2400 Kč (nebo 92 eur), nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, nebo 2800 Kč (108 eur) po tomto termínu, cena osmidenního přechodu 10500 Kč (405 eur), v případě platby nejpozději do jednoho měsíce před jeho konáním, po tomto datu to je 12500 Kč (480 eur).