AKTUALIZOVANÝ KALENDÁŘ  PODZIM A ZIMA 2020/2021 a JARO 2021

(všechny workshopy se až do odvolání uskutečňují formou webinářů) 

"PRÁNA JAKO STAV MYSLI I VĚDOMÍ" (úvod do pránické výživy) - 7.- 8. listopadu 2020.

Kompletní očista a příprava na narození nového světla a jeho další růst v nás. Dva dny očišťujících technik a sdílení, s prostorem pro individuální i práci ve skupině. Vyčištění prostoru pro narození nového světla v nás. Kromě společného čerpání prány a sdílení  se soustředíme na očistu vnitřního prostoru, narození nové úrovně vnitřního světla, zvýšení vibrací, vědomí Krista, a možná i práce s modlitbami v aramejštině. 


DEVÍTIMĚSÍČNÍ WEBINÁŘ "VYSTOUPIT ZE STARÝCH VZORCŮ A ZÁVISLOSTÍ: SKRZ PŘEKÁŽKY K VĚDOMÝM A SVOBODNˇYM VOLBÁM A ROZHODNUTÍM"od 18. listopadu 2020. Dva večery v měsíci, nebo (rozšíření) podle potřeby individuální práce. Po zkušenostech z jarního devítitýdenního cyklu je tu možnost hlubší dlouhodobé práce, ať jako přípravy na přechod na pránickou výživu, nebo možnost podívat se na to, co v něm brání nebo strhává zpět nebo nám na naší cestě prostě jen brání v pokroku.

"ČCHI-PRÁNA-KI= jedna energie" (aktivace vnitřního potenciálu) - 12. - 13. prosince 2020

"MEDITACE" - pro ty, kterým dělá problémy se ztišit, soustředit a najít v meditaci klid, radost, vyčištění a energii, tedy výsledky, vyčištění vnitřního prostoru namísto "jen disciplíny" (jeden nebo více večerů podle potřeby a domluvy- 20. prosince 2020.  Příspěvek dobrovolný.

"PRÁNA JAKO STAV MYSLI I VĚDOMÍ" (úvod do pránické výživy) - 16. - 17. ledna 2021

"PRÁCE SE ZEMÍ A ZEMÍ V NÁS"  (proměňování  - kultivace - a ochrana prostředí, ve kterém se pohybujeme a žijeme skrze vlastní potenciál. Práce s energií Země a prostoru i s vlastní vnitřní energií , k odstranění bloků a tvrdosti v životě i ve vlastním těle: pro pomoc sobě i Planetě a všem, s nimiž tento prostor sdílíme )  únor 2021.

"PRÁNA A VZESTUP VĚDOMÍ" (Stavy a změny vědomí, které jsou spojené s přechodem na pránickou stravu.  Změny, které souvisejí s tím, jak se proměňuje Země. Objevování dalších úrovní vnitřního potenciálu a možností jejich využití) - březen 2021.

Bližší informace  u jednotlivých webinářů. Podmínkou pro absolvování přechodu a navazujících workshopů je předchozí účast na úvodním workshopu (Prána jako stav mysli a vědomí).

Na každý workshop (i webinář), je třeba se přihlásit. Místo máte rezervované po odeslání přihlášky a zaslání platby nebo zálohy (pokud se nedohodneme jinak).  Na webináře je možné přihlásit bez vyplňování přihlášky, pouze s uvedením telefonického kontaktu pro případ potřeby, pouze mailem (info@cesky-pranicky-prechod.cz). 

Na semináře je možné v případě finančních potíží domluvit slevu nebo splátky podle Vašich možností.