KALENDÁŘ WORKSHOPŮ 2018

KVĚTEN

4. - 11. 5. Osmidenní intenzivní Český pránický přechod


ČERVEN

2.  - 3. 6.  Ki-prána-čchi = jedna energie (energetické aktivace - příprava na přechod, ukotvení v pránické energii)

30. 6. - 1. 7. Skrz překážky (brání nám něco v přechodu? Co nás vrací zpět? )


ČERVENEC

5. - 13. 7.  Osmidenní intenzivní Český pránický přechod


SRPEN

25. - 26. 8. Prána a vzestup vědomí


ZÁŘÍ

Týden s pránou u moře (Kréta) (společné meditace, čerpání prány a pobyt u moře s možností přechodu na pránickou výživu) - více zde


Bližší informace o jednotlivých workshopech na https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/workshopy/ a https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/nove-workshopy-v-r-2018/ , o osmi i jedenadvacetidenním přechodu zde . Na semináře je možné v případě finančních potíží domluvit slevu nebo splátky podle Vašich možnost.

Od února 2018  možnost zařazení do programu individuálního plánu přípravy na přechod na pránu, zahrnujícího osobní setkání, vypracování individuálního plánu, případně průběžné vedení a konzultace. Podmínkou je osobní znalost a absolvování dvoudenního úvodního workshopu (Prána jako stav mysli), pokud už nemáte hlubší průpravu (jiné workshopy, pokus o přechod).

Na  každý  workshop  ( i do programu přípravy), se musíte přihlásit.  Místo máte rezervované po odeslání  přihlášky  a zaplacení  zálohy  (pokud se nedohodneme jinak).  Přihlášku  najdete   na https://www.cesky-prnicky-prechod.cz/prihlaska/ .      V  případě  individuální  přípravy  bude  cena stanovena po dohodě v závislosti na časové snáročnosti programu.