KALENDÁŘ WORKSHOPŮ 2020

ÚNOR
1. - 2. února: ÚVOD DO PRÁNICKÉ VÝŽIVY
("PRÁNA JAKO STAV MYSLI I VĚDOMÍ"). Absolvování tohoto workshopu je podmínkou přihlášení na jakýkoli další workshop včetně přechodu na pránickou výživu

22. - 23. února : UZEMNĚNÍ, STABILITA, VYVÁŽENOST
(témata především 1. čakry - vztah k životu v těle, přijetí, sebe-přijetí, otevřenost, kořeny, zdroje síly).

BŘEZEN

13. - 15. března: KONSTELACE PRO ÚČASTNÍKY WORKSHOPŮ
(budeme stavět konstelace zaměřené na naši osobní cestu a to, co nám brání vystoupit ze starých vzorců a závislostí - začátek pátek 13. 3. v 18.hod., přijíždět lze po 16.hod.) )

20. - 21. - března: ÚVOD DO PRÁNICKÉ VÝŽIVY
("PRÁNA JAKO STAV MYSLI I VĚDOMÍ"). Absolvování tohoto workshopu je podmínkou přihlášení na jakýkoli další workshop včetně přechodu na pránickou výživu

DUBEN

4. - 5. dubna: AKTIVACE
(práce s osobní energií a potenciálem) - ČCHI - PRÁNA - KI= jedna energie¨
25. - 26. dubna: SVĚTLO VĚDOMÍ
(zvyšování vnímavosti, vnitřní vedení, intuice - téma 6. a 7. čakry, ale i naší stability - uzemnění)

KVĚTEN

16. - 17. května: ÚVOD DO PRÁNICKÉ VÝŽIVY
("PRÁNA JAKO STAV MYSLI I VĚDOMÍ"). 

ČERVEN

13. - 20. června: OSMIDENNÍ INTENZIVNÍ PRÁNICKÝ PŘECHOD

ČERVENEC
11. - 12. července:
VZESTUP VĚDOMÍ
Práce s vyššími čakrami a úrovněmi vědomí, aspekty vzestupu. Také Život v přítomném okamžiku a v této realitě, přestože vnímáme i jiné dimenze a někdy můžeme mít potíže skloubit obojí, přestože neztrácíme uzemnění, které je základem stability, a bez níž můžeme být někdy ztracení nebo se ztrácet v mlhách, nechat se unášet bez možnosti zvolit svůj směr anebo ho vůbec rozpoznat, anebo trpět příliš velkou citlivostí, a připadat si bezbranní a bez ochrany.


SRPEN
22. - 23. - SRDCE
Témata čakry, která je pro naši cestu nejdůležitější, a je třeba vyléčit stará zranění, křivdy, smutky, odsudky, problémy s láskou a důvěrou vůči jiným - a především ve vztahu k sobě. Protože pokud se nepřijímáme takoví, jací jsme, nejsme k sobě láskyplní, posuzujeme, co si zasloužíme a co ne, nedovolujeme si vykročit dál mnohdy právě jen pro tyto soudy a strach si odpustit a přijmout se tak, jak nás - otevřeně - přijímá Vesmír, brání tomu se vydat dál na cestu. My se tomuto přijetí ale musíme otevřít. Udělat první krok. Otevřít Vesmíru i sobě dveře našeho srdce, které v sobě - ke svobodě a volbě kterékoli z cest - skrýváme. Pokud se držíme starých soudů, podceňování, křivd, nebo sebetrýznění, nikdy se nepohneme...

Bližší informace o jednotlivých workshopech u jednotlivých workshopů nebo na https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/workshopy/ a https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/nove-workshopy-v-r-2018/ Podmínkou pro absolvování přechodu a navazujících workshopů je předchozí účast na úvodním workshopu. 

Na  každý  workshop  ( i do programu přípravy), se musíte přihlásit.  Místo máte rezervované po odeslání  přihlášky  a zaplacení  zálohy  (pokud se nedohodneme jinak). Na semináře je možné v případě finančních potíží domluvit slevu nebo splátky podle Vašich možností. Praktické informace zde.

Cena dvoudenních workshopů je 2400 Kč (nebo 96 eur), konstelací 2800 (nebo 112 eur), osmidenního přechodu 10500 Kč (420 eur).