KALENDÁŘ WORKSHOPŮ 2019

LEDEN
26. - 27. ledna - Prána jako stav mysli

ÚNOR

BŘEZEN

DUBEN

KVĚTEN
18. - 19. května - Prána jako stav mysli

ČERVEN
15. - 22. června - Osmidenní intenzivní pránický přechod (ohlasy a více k přechodu zdezde)

19. - 21. července - Třídenní setkání (pro účastníky osmidenních workshopů)

SRPEN

Prána a vzestup vědomí (termín bude upřesněn)

ZÁŘÍ

ŘÍJEN

Týden s pránou u moře (Kréta) - společné meditace, čerpání prány a pobyt u moře s možností přechodu na pránickou výživu (v případě zájmu více zde). Na podzim, termín bude určen dodatečně.

Aramejský otčenáš  trochu jinak

Workshopy  pro něž nebyl vypsán termín (bude stanoven  v případě dostatečného počtu zájemců nebo na řádost organizátora) - zde

Bližší informace o jednotlivých workshopech vz výše u jednotlivých workshopů nebo na https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/workshopy/ a https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/nove-workshopy-v-r-2018/, o osmiidenním přechodu zde Podmínkou pro absolvování přechodu je předchozí účast na dvoudenní "Prána jako stav mysli".

Na semináře je možné v případě finančních potíží domluvit slevu nebo splátky podle Vašich možnost.

Na  každý  workshop  ( i do programu přípravy), se musíte přihlásit.  Místo máte rezervované po odeslání  přihlášky  a zaplacení  zálohy  (pokud se nedohodneme jinak).

Přihlášku  na workshopy najdete   na https://www.cesky-prnicky-prechod.cz/prihlaska/ .    

Praktické informace zde

Kromě účasti na jednotlivých workshopech můžete také požádat o zařazení do programu individuálního plánu přípravy na přechod na pránu, zahrnujícího osobní setkání, vypracování individuálního plánu, případně průběžné vedení a konzultace. Podmínkou je osobní znalost a absolvování dvoudenního úvodního workshopu (Prána jako stav mysli), pokud už nemáte hlubší průpravu (jiné workshopy, pokus o přechod).

U   programu   individuální   přípravy   bude   cena  stanovena  dohodou   (v  závislosti  na  časové náročnosti a rozsahu domluveného programu a podpory).