KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO - ZIMA 2022 

(individuálně lze dohodnout osobní konzultace i zasvěcení Rei-ki)

ČERVEN 


ČERVENEC 

  • 16. -17. července - Aktivace (ČCHI-PRÁNA-KI = jedna energie) dva dny práce s osobní energií, jejím pročištěním, otevřením cesty, zvýšením vibrací, a něco o energii tohoto období a jak ji můžeme využít pro svoji cestu a růst. 


SRPEN 


ZÁŘÍ 


 ŘÍJEN 

  • 8. - 9. října - Země a země v nás: zdroje naší stability i síly. Uzemnění, přijetí života, vtělení a materiální roviny i své mise a možností, včetně pomoci při transformaci vlastní, i Země. 
  • 22. - 23. října -  Spánek, sny a snění, hledání vize i proměna a využití děsivých snů - přeměna slabosti a ochromení v sílu, schopnost, energii, a jak využít specifickou energii období samhainu. 


 LISTOPAD 

  • 12. - 13. listopadu - Spirituální time management - aneb když už jsme možnosti organizace času vyčerpali. bleskové techniky pomoc, meditace, práce s osobní energií. Vnitřní svoboda, a jak si ji udržet, ať pracujeme kdekoli. 
  •  26. - 27. listopadu - Aramejské modlitby, tance, kontemplace, síla modlitby a záměru a odevzdání. 

 

PROSINEC 

  • 3. - 4. prosince -  Adventní workshop: příprava na Advent. Očistné techniky, prostor a vnitřní ticho, meditace a sdílení: 

Na webináře je možné přihlásit se mailem, na workshopy a přechod přihláškou, kterou najdete zde 

Ceny dvoudenních webinářů nebo workshopů (možnost přespání v místě konání je zdarma) je 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, 2600 Kč po tomto termínu. 

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena nikdy důvodem, který vám bude stát v cestě. 


Leden 2023

Základy práce s energií I.. Zvyšování citlivosti, vnímání, objevení vlastního potenciálu, a různé způsoby práce s energií (osobní rozvoj, léčení i identifikace a možnosti transformace patogenních zón).  


Individuálně je možné dohodnout 

  • osobní konzultaci pro řešení aktuálních potíží (terapie) nebo další cesty (systemické konstelace, koučink, různé způsoby náhledu anebo terapie, esence).
  • zasvěcení do japonské tradiční rei-ki, oproti západním školám svou hloubkou i průzračností velmi odlišné (I. - III. stupeň). Časem se rozdíly mezi různě pojmenovanými způsoby léčení energií, která skrze nás proudí, stírají, protože pokud se ponoříme dostatečně hluboko a napojíme skutečně na Zdroj, vnímáme totéž světlo, kvalitu, energii. Jen navenek a tak, jak se od zdroje vzdaluje, se projevuje jinak. Rei znamená léčivá, životodárná, ale také univerzální, jako označení záměru. Jde tedy jen o to, jak se tomuto proudu energie otevřít a nechat ho skrze sebe proudit a zářit, a naučit se ho používat.