KALENDÁŘ AKCÍ PODZIM - ZIMA 2022 

(individuálně lze dohodnout osobní konzultace i zasvěcení Rei-ki)

ZÁŘÍ 

 • 6. - 9. září - Aktivace (ČCHI-PRÁNA-KI = jedna energie) tentokrát nikoli dva dny práce s osobní energií, jejím pročištěním, otevřením cesty, zvýšením vibrací, a něco o energii tohoto období a jak ji můžeme využít pro svoji cestu a růst, ale mimořádně 4 večery (online).

 ŘÍJEN 

 • 8. - 9. října - Země a země v nás: zdroje naší stability i síly. Uzemnění, přijetí života, vtělení a materiální roviny i své mise a možností, včetně pomoci při transformaci vlastní, i Země. 
 • 22. - 23. října -  Spánek, sny a snění, hledání vize i proměna a využití děsivých snů - přeměna slabosti a ochromení v sílu, schopnost, energii, a jak využít specifickou energii období samhainu. 

 LISTOPAD 

 • 12. - 13. listopadu - Transformace a léčení slabých míst a práce s emocemi.  Co a proč nás strhává a vrací od našich záměrů anebo trhá na dva kusy, ať už jde o pránickou výživu anebo cokoli jiného? Zúčastnit se může kdokoli, kdo chce na svých zraněních a slabých místech pracovat, identifikovat je, zahojit a případně i proměnit ze slabosti v sílu) 
 •  26. - 27. listopadu -  Adventní workshop :a aramejské modlitby a meditace: příprava na Advent. Očistné techniky, prostor a vnitřní ticho, meditace a sdílení, tance, kontemplace, síla modlitby a záměru a odevzdání. 

 

PROSINEC 

 • 3. - 4. prosince - Vibrace a vyšší stavy vědomí. Jak udržet svoje vibrace i v náročných situacích, velké zátěži a výkyvech, a využít je naopak ke svému růstu.  


Na webináře je možné přihlásit se mailem, na workshopy a přechod přihláškou, kterou najdete zde 

Ceny dvoudenních webinářů nebo workshopů (možnost přespání v místě konání je zdarma) (není-li uvedeno jinak) 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, 2600 Kč po tomto termínu. 

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena nikdy důvodem, který vám bude stát v cestě. 


Leden 2023

 • Základy práce s energií I.. Zvyšování citlivosti, vnímání, objevení vlastního potenciálu, a různé způsoby práce s energií (osobní rozvoj, léčení i identifikace a možnosti transformace patogenních zón).  
 • Úvod do pránické výživy, příprava na přechod (Prána jako stav mysli a vědomí)
 • Spirituální time management


Individuálně je možné dohodnout 

 • osobní konzultaci pro řešení aktuálních potíží (terapie) nebo další cesty (systemické konstelace, koučink, různé způsoby náhledu anebo terapie, esence).
 • zasvěcení do japonské tradiční rei-ki, oproti západním školám svou hloubkou i průzračností velmi odlišné (I. - III. stupeň). Časem se rozdíly mezi různě pojmenovanými způsoby léčení energií, která skrze nás proudí, stírají, protože pokud se ponoříme dostatečně hluboko a napojíme skutečně na Zdroj, vnímáme totéž světlo, kvalitu, energii. Jen navenek a tak, jak se od zdroje vzdaluje, se projevuje jinak. Rei znamená léčivá, životodárná, ale také univerzální, jako označení záměru. Jde tedy jen o to, jak se tomuto proudu energie otevřít a nechat ho skrze sebe proudit a zářit, a naučit se ho používat.