Ki-prána-čchi = jedna energie (webinář)

Ki-prána-čchi = jedna energie (aktivace)

Dvoudenní webinář. Začátek první den (v sobotu) v deset hodiny, dále dle domluvy ve skupině.

Dva dny práce práce s osobní energií a potenciálem (čtyři aktivace ve dvou dnech). Začátek první den (v sobotu) v deset hodiny, dále dle domluvy ve skupině. 

Je možné se přihlásit jen mailem, s uvedením telefonického kontaktu. Pro komunikaci používáme aplikaci zoom, pro samotné aktivace (4 ve 2 dnech) je třeba si zajistit klidný prostor a čas na ně i pro následné zpracování (možnost být o samotě a v klidu). 

Cena: 2600 Kč (2400 při platbě nejméně měsíc předem).

Termíny: 12. - 13. prosince 2020, březen 2021

Pokud by situace nezkomplikovala možnost, abychom se setkávali fyzicky, neuvažovala bych o webináři. V září se uskutečnily poprvé aktivace (seminář Ki-prána-čchi=jedna energie) na dálku. Z ohlasů na webinář (všechny byly ale podobně pozitivní, a stejně překvapivě intenzivní a krásné to bylo i pro mě):

JP (jezdí už několik let):"...skvělé Tě vidět a "skupinu přátel stejného zaměření. Překvapivě mi plně vyhovovala forma webináře. Super Vás vidět a mluvit s vámi. Skvělé čerpat absolutně v soukromí (svém bonus) dle své aktuální potřeby. A že jsem si přizpůsobil i třeba osvětlení do polotmy, meditační hudba...Cítím intenzivnější schopnost více částí mého těla čerpat. Užívám si to! ... Hned při začátku aktivacích se mi krásně čerpala energie... při jedné jsem cítil a "příchod energie jako sprcha" k smytí věcí, jež mě trápí. ...Těším se, až jednou budu uzdraveně zářit jako .XY z právě uskutečněného webináře - aktivace .Zase se uvolnilo pár ztuhlých obratlů zad."

OP (poprvé):.... Chtěla jsem ti poděkovat za víkendový workshop. Bylo moc fajn vás všechny poznat a především jsem se cítila, jako že do skupiny tak nějak patřím. Zůstala mi hezká vzpomínka a schopnost napojit se kdykoliv na energii, což považuji za velmi cenné."

Po druhých aktivacích na dálku mám další ohlasy i žádosti o jejich opakování, proto je tak brzy pro ně i další termín. 

Více o semináři zde