TÝDEN S PRÁNOU U MOŘE (KRÉTA)

Pro kdokoli se zájmem o pránickou výživu, bez ohledu na to, zda na ni chce přejít úplně a trvale.

Kréta je úžasná země s bohatou a mystickou historií, kterou můžete vnímat kamkoli vkročíte. Živá země, kde se podle řecké mytologie kdysi zrodil Zeus a další bohové, minojská kultura, a dodnes se na plážích rodí mořské želvy. Pokud máte problém s uzemněním, můžete se naučit cítit živou zemi dobře právě zde - stejně jako najít harmonii a lásku ve všech dalších elementech, a propojení nebes a země. Byla to kdysi také jedna z důležitých zastávek na cestě z Atlantidy. To ale nejvíc procítíme právě na místě.

Společné meditace, čerpání prány a pobyt u moře s možností přechodu na pránickou výživu (možnost konzultací, relaxace i přechod u moře):

Společný program každé dopoledne, zpravidla u moře, polední a večerní čerpání prány při západu slunce. Účast na společném programu je dobrovolná, podle vlastních preferencí a volby. Velká přechodová meditace na závěr.

V průběhu pobytu možnost výletů podle osobních preferencí nebo domluvy skupiny. V místě je řada krásných a silných míst s možností výletů, na nichž se také můžeme domluvit společně, včetně podmořských jeskyní.

Termín: září 2018, osm dní

Cena: 17.500

Lokalita: Kréta