Práce se Zemí a zemí v nás

Energie Země a země v nás. Probouzení. 
(dvoudenní webinář) 

Porozumění vztahu, i důsledkům přístupu. důležitosti úcty a vděčnosti. 

Země planeta i země element.

Nedostatek a hojnost v našem životě, stabilita a síla. Otevření se všem aspektům života a porozumění a přijetí života v těle -  se Zemí, vlastním tělem, i možnostmi pomoci Zemi skrze nás

Práce s energií Země a prostoru i s vlastní vnitřní energií, k odstranění bloků a tvrdosti v životě i ve vlastním těle: pro pomoc sobě i Planetě a všem, s nimiž tento prostor sdílíme), 

Možnosti zušlechťování energie Země a míst, v nichž žijeme - jak Zemi i její krajinu prožívat a otevírat se pozitivně jejímu působení, pomáhat k jejímu rozvoji a zvyšovat vibrace prostoru, který obýváme. 

Přijetí života. 

Podíváme se především na svoje vnitřní světlo a oživující a proměňující potenciál, možnosti oživování vlastního těla, Země, prostoru, ve kterém žijeme a ve kterém se pohybujeme.

Na naše místo na Zemi i ve Vesmíru, i na svůj vztah k Zemi a životu.  

Jak plně využívat energii tohoto okamžiku a života, být ve spojení jak se zdrojem síly pocházejícím z našich kořenů, i spirituální základ, a potenciál, díky kterému můžeme proměňovat, probouzet vyšší vibrace sebe i Zemi.  

Energetická komunikace a spojení s životem, který nás obklopuje,

Cena workshopu 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, 2600 Kč po tomto termínu.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.