Setkání v červenci 2019

Setkání pro účastníky právnických workshopů

Setkání je určeno pro všechny účastníky pránických workshopů, ať se tu víkendových nebo přechodů účastnili kdykoli, a kteří, i když se třeba nepodařilo přejít, neztratili zájem o pránickou výživu a chtějí se potkat s ostatními v kruhu.

Setkání proběhne v sobotu 20. července, začátek v 10.hod (nebo v 9. - společné čerpání prány, pokud tu někdo budete už od pátečního večera).

Přijet je možné už v pátek večer (v případně zájmu je nutná předchozí domluva alespoň týden předem!) a zdržet se případně až do neděle. Končili bychom pak ranním společným čerpáním prány anebo podle zájmu a dohody protáhli setkání do poledne.

Smyslem je samozřejmě sdílení vzájemná podpora, možnost otázek a odpovědí, společné čerpání prány (program podle domluvy a zájmu včetně možnosti výletu na Budeč nebo jinam do blízkého okolí) a samozřejmě i hodina společné práce na zahradě/v domě. Symbolický příspěvek dobrovolný. Ovoce pro "jedlíky" tu bude k dispozici stejně jako o workshopech, pokud potřebujete víc, vezměte si to s sebou (zařízená kuchyně).

Občas se tady objeví někdo, komu se napoprvé přepnout nepodařilo, a bylo tomu tak i teď v červnu. Je vždycky radost vidět, jak jste se v mezidobí posunuli, ať je to jakýmkoli směrem, zvlášť, když se ukáže, že přestávkou mezi přechody jste si jen vytvořili podmínky pro to, aby se přejít podařilo napodruhé, jako výzva i podpora pro všechny, kdo si tuto změnu přejí, a úplně to nevzdali😊.

Pokud se chcete zúčastnit, je třeba napsat na můj mail info@cesky-pranicky-prechod.cz. Možnost přijet na setkání pak obratem potvrdím.

Těším se na všechny z Vás, co se rozhodnete přijet!

Lenka Clara