WEBINÁŘ: ENERGETICKÝ SYSTÉM TĚLA A ZPŮSOBY ZÍSKÁVÁNÍ ENERGIE

(pozitivní i destruktivní způsob získávání energie, pasti na cestě - staré schémata a vzorce), věnovaný postupně tématům spojeným s jednotlivými čakrami (protože s nimi se pak setkáváme na jakékoli cestě, některé problémy se opakují a vždy je co čistit na hlubších úrovních).

Stále platí možnost přihlásit se: vstupní část ale začíná již tuto středu 29. dubna!

Půjde o devět večerů, vždy jeden večer v týdnu (poslední část je zaměřená na vyšší čakru, která se nachází už mimo tělo) ideálně ale cyklus.

Cena je 500 Kč za kterýkoli z večerů, celý cyklus podstatně výhodnější 2500 Kč. Cyklus je vhodné samozřejmě absolovat celý, můžete ale také zvolit jen úvod + kteroukoli část.

Pokud máte vzhledem k současným omezením finanční potíže, neváhejte mi napsat, domluvíme se.

Součástí bude jak sdílení informací z mnohaleté praxe a práce s energií, ale i využívání prány pro výživu a pránických přechodů (krátká přednáška, cvičení, otázky a odpovědi, meditace, a "úkoly na doma" - doporučení pro vlastní praxi.

První večer bude úvodní, společný, vstupní pak by bylo možné absolvovat celý cyklus (vřele doporučeno) anebo se připojit jen podle tématu. Zároveň můžeme probrat i problémy, se kterými se můžeme setkávat na pránické cestě a jak s nimi pracovat. Podíváme na to
• jakým způsobem funguje náš energetický systém,
• kde máme rezervy
• jaké v sobě neseme bloky, překážky toku energie, a
• jaké špatné vzorce anebo programy, které nás mohou omezovat nebo bránit ve větším
posunu a duchovním probouzení, způsobovat různé potíže a stagnaci.
tak, abychom
• pochopili, jak pracujeme s energií,
• kdy ji získáváme podle omezujících schémat a proč, a vystoupili z nich,
• vyčistili základní bloky na jednotlivých úrovních a celý svůj energetický systém,
• porozuměli mu i tomu, jak se mění v současné době, a
• podívali se i celkově na naši cestu a nové možnosti: přestali být obětí sebe samých
( = a tím i manipulace jak svojí vlastní, zevnitř, i zvenčí).

WEBINÁŘE - OSTATNÍ MOŽNOSTI SE PŘIPOJIT

Všechny zdejší workshopy se od vyhlášení nouzového stavu odsunuli na neurčito protože není zřejmé, kdy a co a jak půjde. Přemýšlela jsem proto o možnostech, které poskytuje současná doba včetně techniky, a to jsou interaktivní webináře. Tato možnost může zůstat aktuální i pro ostatní případy (příliš velká vzdálenost apod.).

Webinář "Meditace", pro ty, kterým dělá problémy se ztišit, soustředit a nají v meditaci klid, radost, vyčištění a energii, tedy výsledky, vyčištění vnitřního prostoru namísto "jen disciplíny" (jeden nebo více večerů podle potřeby).


Další témata nejsou stanovena, záleží na vašem zájmu. Nemusí jít jen o pránu, ale i o práci "trochu jinak" se Zemí a přírodou, s rostlinami, kameny, nebo esencemi, léčením sebe i jiných.

Je hodně zvláštní doba, a tak nechci ani nijak pevně stanovovat cenu - za jeden takový večer

Kdokoli máte zájem o otevřené webináře, napište na (info@cesky-pranicky-prechod.cz) k domluvě a pro podrobnosti, a samozřejmě i pokud máte zájem o některé z navržených (anebo blízkých) témat.

Krásné dny, těším se na shledanou nebo na slyšenou, pokud se rozhodnete se připojit!

Lenka Clara