Adventní seminář - příprava na Advent

Kompletní očista a příprava na narození nového světla, o další úroveň na spirále výš, a jeho další růst v nás. 

Dva dny očišťujících technik a sdílení, s prostorem pro individuální i práci ve skupině. Vyčištění prostoru pro narození nového světla v nás. 

Budeme pronikat co nejhlouběji k našemu vnitřnímu světlu, jako základu naší bytosti, a jeho původním Zdroji. Nalézat a prohlubovat s osobní vztah k sobě i k němu, zvyšovat svoje vibrace. Nalézat , svou podstatu, vnitřní chrám, probouzet a rozeznívat světlo ukryté v zářivosti našeho nitra, jiskru a světlo, které se může stát plamenem, t, které nás spojuje se všemi živými bytostmi, i s Tím, z Něhož se naše duše narodily. 

Kromě společného čerpání prány a sdílení se soustředíme na očistu vnitřního prostoru, narození nové úrovně vnitřního světla, zvýšení vibrací, vědomí Krista, meditace a modlitby v aramejštině, potenciál a sílu práce v tomto napojení k proměňování našeho vnitřního a vnějšího prostoru, Země, i naše programy, a k páci právě v současné době. 

Cena: 2400 Kč při platbě nejméně dva týdny předem, po tomto termínu 2600 Kč snížená vzhledem k situaci o 30%,  tedy na 1680 nebo 1820 Kč.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.