Individuální provázaní při přechodu, poprvé v r. 2020

Postupně:

Daří se mi proměnlivě, ale Prána stále sama proudí. Buňky to pochopily a ví o tom. Potřebuji si k tomu udržovat vysoké vibrace a používat nové návyky. Pak to jede samo.
...

Nevím jak to děláš, ale vždycky co jsem od tebe dostal, bylo přesně to, co jsem potřeboval. :-) Cítím se moc obdarován, kéž bych uměl nějak celistvěji vyjádřit slovy ten vnitřní stav
....

"Cítím se jako bych se vznášel nad zemi, uvolněně a lehce. Mám spoustu energie a přitom jsem pracoval na zahradě a dělal další věci. Vypil jsem méně vody. Na jídlo nemám pomyšlení ani chuť. ... Změnilo se mé chování a komunikace s lidmi. Zaměřování pozornosti, aktivita a jasnost, dotahovaní zdánlivých maličkostí, ve kterých se ukrývala energie. Láska a pochopení, namísto vzdoru nebo potřeby někoho měnit. Nasměrovaní pozornosti k sobě, k práci na vlastní dokonalosti. Pomáhá mi vedení a otázky. Co mám dělat já, právě tady a teď?

Na konci přechodu:

"Moc děkuji za články. Ještě více rozšířily pochopení a vědomí. To, co prožívám dnes vnímám jako Boží požehnání, děkuji, děkuji, děkuji. Prána sama proudí do mého těla a několikrát jsem měl při tom zážitky průchodu energie celým tělem, husí kůži, slyším přitom v uších ten vysokofrekvenční zvuk. Prána a možnost jejího čerpání, fyzické žití z ní je pro mě skutečnost, pravda. A věřím, že toto uvědomění zůstane navždy. Děkuji ti za všechno, za podporu, zkušenosti, přijetí, že můžu. Rozšířily se mi tím obzory a zasáhla mě pokora. Vypadá to, že nejsem tak duchovně uvědomělý, jak jsem si myslel. Asi jsem někde na začátku. Vím, že to změnilo mé prožívání života. Dojímá mě to k slzám... Martin P.