ČCHI-PRÁNA-KI=jedna energie (aktivace) - ohlasy z r. 2020 a 2021

Z ohlasů účastníků (s jedinou výjimkou se v tomto období workshop uskutečnil pouze online formou):

Připadám si jako kdybych se vzbudila z nějakého ošklivého snu a teď se začala poprvé dívat na svět.  Alena K

Mám pocit přeskládaného těla, vysoké energie, bez potřeby jídla. ... Děkuji.... Eva P

Chtěla jsem ti poděkovat za víkendový workshop. Bylo moc fajn vás všechny poznat a především jsem se cítila, jako že do skupiny tak nějak patřím. Zůstala mi hezká vzpomínka a schopnost napojit se kdykoliv na energii, což považuji za velmi cenné. Oldřiška P.

Skvělé TĚ vidět a "skupinu přátel stejného zaměření". Posílala si u mne "odhodlání" čerpat energii pro své vyživování / uzdravování. Cítím intenzivnější schopnost více částí mého těla čerpat. Užívám si to! Takže aktivace asi zabraly. Hned při začátku aktivacích se mi krásně čerpala energie. Pouze při jedné jsem cítil a "příchod energiie jako sprcha" k smytí věcí, jež mě trápí. Takže u mne aktivace proběhly podobně jako aktivace u tebe s tím, že jsem okamžitě čerpal. Překvapivě mi plně vyhovovala forma webináře. Super Vás vidět a mluvit s vámi. Skvělé čerpat absolutně v soukromí (svém bonus) dle své aktuální potřeby. A že jsem si přizpůsobil i třeba osvětlení do polotmy, meditační hudba. Opravdu jsem si užíval hodiny krásného čerpání. Těším se, až jednou budu uzdraveně zářit jako "Jindřiška" z právě uskutečněného webináře - aktivace. Zase se uvolnily pár ztuhlých obratlů v zad. Děkuji. Jaroslav P.

Jsem ohromně vděčný tobě a "všem dobré vůle" za možnost mé tělo mnou "zhuntuvané" čerpáním obživovat se z "mrtvých stání". Hold ještě ne úplně všechny buňky mého těla jsou zcela obživené. Ale pracuji na tom. Záda se krásně uvolňují, psychika se lepší. Jsem šťastnější. .... Jaroslav P.

Děkuji ti za webinář 12. - 13. 12, byl WAU pohlazení na srdci jež stále působí! Vycházela z něho z tebe krásná léčivá laskavá energie/síla. Velice uklidňující v tomto čase. ... Překvapivě silné čerpání s bonusem krásného naladění na následující aktivaci. A ohnutá, ztuhlá záda - no nádhera s bonusem že nebolí. Ještě jednou přeji krásné svátky a děkuji za vše..... Jaroslav P

"Obvykle si nechávám časový odstup pro zhodnocení co se dlouhodoběji ve mně díky "workshop" změnilo, jak na mne zapůsobil. Tentokrát jasně cítím, že mě se přihodilo uvolnění: od starých zažitých vzorců, sundání korzetu, že bolesti z minulosti již nebolí, ale jsem si vědom té zkušenosti. Prostě hození do pohody. A RADOST, že si mohu užívat života. Ztuhlá záda zase o kousek zásadně povolila - super.,,,Krátce po poslední aktivaci, při čerpání energie, jsem měl pocit, že současně energetické kuličky prána vstupují do mne, uzdravují, proudí. Přirovnám to: v tekoucí řece jsou proudy, které proudí rychleji že zbytek řeky. Tak diametrická rozdílná dvojí energie současně. Toto se mi ještě nestalo....Bylo moc krásné být s vámi opětovně v kontaktu. Rád jsem viděl nové lidi a jejich životní příběh. Webinář je moc fajn pro mne, stejně jako setkání u tebe. Jaroslav P (účastnil se opakovaně, doložil fotografiemi zad před a po, "úplně jiného člověka")

"Děkuji za krásné a velice příjemné a blažené 2 dny.... Soňa P.


Ze zde uskutečněného workshopu: 
Chtěla bych ti moc poděkovat, za nádhernou zkušenost, prožitek z propojení se /formou iniciace/s Pránou-Čchi = jedna energie.....Toto setkání setkání kterým jsi nás provázela a iniciovala, došlo u mě k velkému posunu ve všech oblastech mé bytosti. Jsem velký životní optimista, umím se radovat ze života ve všech jeho projevech, ale od okamžiku iniciace je to něco víc, jsem stále obsažena v jednotě prostoru, ve všem a všude. Nádherné Světlo je ve mě i mimo mě. Pocit štěstí, radosti a Lásky zesílil, je všude a trvale, děje se to ,ale bez euforie, je to nádherné plynutí. Celá skupina bytostí na tomto setkání byla mimořádná, ty jsi byla tou bytostí, která sjednocovala a propojovala. Vnímala jsem tvojí krystalickou čistotu, se kterou se to vše dělo. Cílem mé účasti na tomto setkání nebylo přejít na Pránu, ale přesto se dění uskupuje tak, že bez nějakého chtění a mého snažení, není jídlo priorita, ale potěšení/např. mistička jahod, banán, vlastně pouhé ukousnutí si, apod. mě nasytí a potěší mimo jiné i intenzivními vůněmi a barvami. Porce jsou víc než minimální, přesto se cítím velmi svěží a plná překrásné živé energie. Nejsem vůbec unavená, když cítím potřebu, čerpám Pránu kdekoli a kdykoli, je to bez omezení i v čase. Velmi málo, téměř nikdy, nejezdím na různé akce, workshopy apod., ale k tobě jsem přijela již podruhé. Cvičím celá léta jogu/vlastně ji vyučuji/, příroda a lidé a moje rodina a duchovní bytosti mi poskytují mnohá témata k rozvoji. Nevím , jestli se mi podařilo dát do slov mimořádnost setkání se s tebou a ostatními. Za slovy je o hodně víc než můžeme sdílet. Můžu jen ti za tuto tvoji činnost poslat na dálku objetí a poděkování. Jsi součástí celku do kterého patřím i já a vše.,,, Alena P.