Základy práce s energií: nejenom pro začátečníky 
(všechny webináře jsou dvoudenní). 

Součástí všech webinářů je předávání a sdílení informací, zkušeností, praktická cvičení a techniky.

  1. Úvodní webinář: přirozený potenciál, možnosti rozvíjení.  Úvod k energetickému systému a způsobům získávání energie, možnostem čištění, ochrany a oddělování se od toho, co nám energii bere. Praktická cvičení pro vnímání energie a zvyšování citlivosti. 

  2. Energie prostoru, Vesmíru, Země. Práce s kyvadlem a virgulí. Patogenní zóny a jejich transformace bez využití vnějších pomůcek, možnosti využití i úskalí (časté chyby) feng šuej. Dvojí linie, dualita a porozumění. Paralely těla a prostoru. Pro tento webinář budete potřebovat kyvadlo a virgule (nejlépe virgule typu "L"). 

  3. Zdraví, nemoc, energie - léčení pomocí bioenergie. Dvoudenní workshop zaměřený na aktivaci schopnost samoléčení, kterou v sobě všichni máme, porozumění našemu základnímu energetickému systému, souvislostem s naším zdravotním stavem a vitalitou, symbolice a příčinám našich zdravotních potíží, i možnostem svůj zdravotní stav změnit. O aktivacích, a jak tento potenciál můžeme aktivovat sami.

Na workshopy je možné se přihlásit jednotlivě (cena workshopu 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, 2600 Kč po tomto termínu). Zvýhodněná cena celého programu 6500 Kč, 6800 po tomto termínu.