Praktické informace


V současné době se opět můžete hlásit na webináře i na workshopy konané prezenční formou.

Webináře probíhají na platformě zoom. V počítači je třeba mít staženou aplikaci zoom, pokud ji ale nechcete (stačí free verze), je možné se přihlásit na odkaz i bez její instalace (stáhnete zde: https://us02web.zoom.us). Odkaz pro přihlášení zasílám předem. Připojte se prosím nejpozději čtvrt hodiny před začátkem, abychom v určený čas mohli skutečně začít.

Dvou a vícedenní webináře, workshopy i osmidenní přechod začínají vždy první den v deset hodin dopoledne, není-li u nich uvedeno jinak. Večerní webináře a "free" setkání na zoomu začínají zpravidla v 19. hodin večer.

Workshopy a přechod se konají v přírodním parku poblíž Prahy, centru Místo setkávání, v dojezdu Prahy (vlakem z centra nebo autobusem 50 min.) Přesný popis cesty obdržíte před konáním workshopu/přechodu. Ubytování na místě je zdarma. 

Po předchozí dohodě je zpravidla možné na jakýkoli seminář přijet v předvečer. Domluvit se je třeba nejpozději týden před konáním workshopu.

S sebou budete potřebovat osobní věci: pohodlné oblečení, přezůvky, boty do přírody, osobní hygienu, potřeby na psaní, a vytištěnou a podepsanou přihlášku. Počítejte s tím, že od jara do podzimu můžeme pracovat venku (na osmidenním přechodovém semináři chodíme ven podle počasí každý den). Poblíž domu je kromě řady posvátných a energeticky silných míst a les, ale i koupaliště, v létě se vám tedy budou hodit i plavky.

Místo na semináři máte rezervované po zaslání přihlášky, potvrzení o volném místě, a zaslání platby nebo zálohy (podrobnosti v účastnické dohodě). Přihlášku a účastnickou dohodu najdete zde. V případě technických potíží stačí, když do mailu uvedete svoje jméno, na jaký workshop se přihlašujete, telefonní číslo, informace, které považujete za důležité, a souhlas s účastnickou dohodou.

Kontakt: info@cesky-pranicky-prechod.cz