Osmidenní intenzivní přechod

OSMIDENNÍ INTENZIVNÍ PŘECHOD

Hodně lidí se ptá na to, zda je možné přejít během osmi dnů, protože slyšelo o 21denním přechodu v přednáškách nebo knize Henriho Monforta nebo Jasmuheen.

Sama jsem přešla třetí den hladovění, na konci září 2012. Přejít je možné kdykoli. 21 dní je jen koncept a má také symbolický význam. Možná měl kdysi i jiný, ale doba se stále mění a uvolňuje, a každá cesta je individuální. Součástí Českého pránického přechodu je i následná péče a podpora a i po jeho skončení společné čerpání prány na dálku a setkání.

Osmidenní workshop určen pro všechny, kdo chtějí na pránu přejít nebo jí využívat ve větším rozsahu než doposud, ale i pro ty, kdo potřebují pomoc po předchozím neúspěšném přechodu na
pránickou stravu anebo potížích s tím spojených, ať na energetické, psychické nebo fyzické úrovni. Zahrnuje osm dní plných intenzivní společné práce, kdy se připravujeme na přechod, díváme se, co nám stojí v cestě, připravujeme se na udržení nově získané energie po příchodu zpět domů, učíme se techniky, jak čelit různým nástrahám nebo potížím nebo pádům, a podle připravenosti přecházíme nebo máme alespoň (někdy první) pránické zážitky.

Celý workshop zaměřený na přechod na pránickou stravu. Program se vytváří dohodou na místě podle potřeb účastníků a skupiny (individuálním i sdíleným potřebám).

Součástí workshopu je předávání zkušeností z vlastního přechodu a používání prány, podpora a sdílení v kruhu a otevřeně o omylech a chybách, k nimž při přechodu a cestě s pránou dochází, techniky čerpání prány a udržení prány, každodenní společné meditace a čerpání energie, introspektivní techniky, individuální konzultace a práce,  práce ve vnitřním posvátném prostoru i v přírodě (energeticky silná místa v okolí), možná aktivace vnitřního potenciálu a zdrojů, využití rostlinných esencí, případně pomoc při nápravě poškození v důsledku pokusů o přechod možnost přechodu na pránickou stravu.

Součástí každého dne je 30 - 60 min. pracovní meditace, společné ranní polední a večerní čerpání právy, přestávky i práce v okolní přírodě (podle počasí). Žádná část workshopu kromě
společné práce není "povinná", záleží jen na vás, jak nabídku využijete.

Termín přechodu 2020 najdete zde
Cena workshopu 10.500 Kč pro platbu  (420 eur), v případě platby nejpozději do jednoho měsíce před jeho konáním, po tomto datu to je 12500 Kč (500 eur).

 V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.

Následná podpora je součástí ceny workshopu.  

Více k workshopu zde