Osmidenní intenzivní přechod

OSMIDENNÍ INTENZIVNÍ PŘECHOD

Hodně lidí se ptá na to, zda je možné přejít během osmi dnů, protože slyšelo o 21denním přechodu v přednáškách nebo knize Henriho Monforta nebo Jasmuheen.


Sama jsem přešla třetí den hladovění, na konci září 2012. Přejít je možné kdykoli. 21 dní je jen koncept a má také symbolický význam. Možná měl kdysi i jiný, ale doba se stále mění a uvolňuje, a každá cesta je individuální. 

Osmidenní workshop určen pro všechny, kdo chtějí na pránu přejít nebo jí využívat ve větším rozsahu než doposud, ale i pro ty, kdo potřebují pomoc po předchozím neúspěšném přechodu na
pránickou stravu anebo potížích s tím spojených, ať na energetické, psychické nebo fyzické úrovni. Zahrnuje osm dní plných intenzivní společné práce, kdy se připravujeme na přechod, díváme se, co nám stojí v cestě, připravujeme se na udržení nově získané energie po příchodu zpět domů, učíme se techniky, jak čelit různým nástrahám nebo potížím nebo pádům, a podle připravenosti přecházíme nebo máme alespoň (někdy první) pránické zážitky.

Podmínkou pro absolvování přechodu je předchozí účast na úvodním workshopu Prána jako stav mysli a vědomí.

Celý workshop zaměřený na přechod na pránickou stravu. Program se vytváří dohodou na místě podle potřeb účastníků a skupiny (individuálním i sdíleným potřebám).

Součástí workshopu je předávání zkušeností z vlastního přechodu a používání prány, podpora a sdílení v kruhu a otevřeně o omylech a chybách, k nimž při přechodu a cestě s pránou dochází, techniky čerpání prány a udržení prány, každodenní společné meditace a čerpání energie, introspektivní techniky, individuální konzultace a práce,  práce ve vnitřním posvátném prostoru i v přírodě (energeticky silná místa v okolí), možná aktivace vnitřního potenciálu a zdrojů, využití rostlinných esencí, případně pomoc při nápravě poškození v důsledku pokusů o přechod možnost přechodu na pránickou stravu. 

Součástí každého dne, pokud se workshop koná prezenční formou, je 30 - 60 min. pracovní meditace, společné ranní polední a večerní čerpání právy, přestávky i práce v okolní přírodě (podle počasí). Žádná část workshopu kromě společné práce v tomto případě není "povinná", záleží jen na vás, jak nabídku využijete.

Pokud se přechod z důvodu aktuálních omezení koná formou webináře, na jeho obsahu se nic nemění.

V každém případě počítejte s osmi dny intenzivní práce - informací, technik, čerpání prány a další práce s energií. První den začínáme v 10 hodin dopoledne, ostatní v devět hodin společným čerpáním prány. Končíme večerním čerpáním v sedm hodin večer, součástí každého dne je i jedna větší přestávka.

Žádná součást programu není povinná, ale podmínkou je Váš závazek zůstat ve spojení, a můj být k dispozici, pokud to je (energetická podpora, individuální konzultace) aktuálně potřeba.

Cena workshopu 10.500 Kč při platbě nejpozději do jednoho měsíce před jeho konáním, po tomto datu to je 12.500 Kč.

 V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.

Následná podpora je součástí ceny workshopu.