Přechod v Adventu

PŘECHOD V ADVENTU

Osmidenní intenzivní přechod na pránickou výživu, spojený tentokrát i s přípravou na nadcházející vánoční svátky, pro všechny, kdo tuto dobu chtějí prožít duchovně (adventní workshop s možností přechodu na pránu).

Workshop je určený ro všechny, kdo chtějí na pránickou výživu přejít, ale i ty, kteří se v tomto ohledu chtějí jen jakkoli posunout, jako příležitost pro všechny, kdo se chtějí posunout, ale i hlubině připravit na vánoční dobu, i když na pránu ještě nechcete přejít, nevěříte si nebo se na přechod ještě necítíte.

Jak vědí všichni, kdo tu už byli, vždy tu jsou někde stranou pro případ potřeby nějaké "záchranné potraviny" a nic neprobíhá násilně, ale svobodně a na základě vlastních voleb a odpovědnosti.

Obsahem "Adventního přechodu" bude totéž, jako u běžného osmidenního intenzivního přechodu. Nebudeme ale asi moci chodit pracovat do přírody, doba má ale jiné kouzlo, a tak budeme zároveň hodně pracovat s očistnými technikami a připravovat se na Vánoce, které už všichni chceme prožívat především duchovně. Budeme tak mít více také času i na individuální práci a práci s překážkami.

Do programu jsem tuto možnost zařadila poprvé v r. 2018 na přání. Původně jsem tuto myšlenku zamítla, ale pak se mi začala hodně líbit, právě kvůli cyklu a vibracím adventní doby.

Tak jako vždy i tentokrát bude program uzpůsobovaný podle potřeb účastníků i skupiny, s možností zařadit do programu podle přání i Aramejský otčenáš, a práci s jednotlivými verši modlitby, stejně jako čištění a rozpouštění bloků na úrovni jednotlivých čaker.

Přechod v Adventu je vždy, dobou v níž probíhá, výjimečný, jinak pro něj ale platí vše, co obecně pro osmidenní intenzivní přechod.