Vibrace a vyšší stavy vědomí: Vzestup vědomí

Dvoudenní workshop, zaměřený na práci s vibracemi, probouzení zapomenutých schopností a dosahování vyšších stavů vědomí.

První den se budeme věnovat především svému tělu a energetickému systému (korunní čakra a vyšší čakry - mimo tělo a stavy vědomí, které s tím souvisí a které se nám otevírá, a jak tímto způsobem zvyšovat svoje vibrace (obousměrná cesta). Rozvzpomínat se na to, co jsme kdysi znali, uměli a přirozené věděli, a co v nás už zase začíná rezonovat, a oživovat tyto původní schopnosti, stav vědomí a vnímání.

Druhý den se budeme věnovat více širšímu kontextu probíhajících změn. Co znamená Přechod a Vzestup vědomí? A co to znamená pro nás? Kam nás vede naše další cesta? A jak se těmto změnám otevřít, co změnit, pro co se rozhodnout nebo se naučit rozlišovat?

Dotkneme se nejstarší historie i cesty, která je před námi. Dělení a rozevírání nůžek, individuálního i sdíleného vývoje podle osobního nastavení, a současného vývoje a stavu světa.

Sdílení živých vzpomínek, vhledů a vizí a sdělení.

Práce s tělem, dechem a vědomím, meditace a praktická cvičení a praxe.

Cena workshopu 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, 2600 Kč po tomto termínu.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.