Transformace osobních zranění a slabých míst 

Účastnit se může kdokoli = vhodný pro prániky, neprániky, ty, kdo jsou na svojí cestě kdekoli, jen vás volá téma a chcete něco zpracovat, bez ohledu na účast 5. února (bez přímé návaznosti, samostatně). 

Léčení a transformace osobních zranění, překážek, slabých míst a rozpolcenosti, Co a proč nás strhává a vrací od našich záměrů?   V průběhu dvou dnů se prostřednictvím nejméně tří různých technik léčení traumatu podíváme na svá zranění připravená k léčení, tak abychom viděli hlubší souvislosti a příčiny toho, proč se někdy cítíme v nepohodě anebo vnímáme různé rozpory ve svém jednání, toho, co si přejeme, a co nás od našich záměrů odvádí, byli k sobě laskavější, vnímali a naplňovali volání svojí duše. Budeme pracovat celý den, tak abychom intenzivní práci mohli prokládat dostatečnými přestávkami pro zpracování energie, poznání a klid.

Emoce - jak s nimi pracovat, transformovat je a využívat (nenechat se jimi ovládat a uvědomovat si možnost volby a odstupu).

Jak udržet svou energii a vibrace a nenechávat se srážet.

Pracovat s dostatečnými přestávkami podle energie a tempa ve skupině budeme celou sobotu, v  neděli začátek dle domluvy, konec mezi 15. a 16. hodinou. 

Dvoudenní, online, cena 2600.