Prána jako stav mysli

ÚVOD DO PRÁNICKÉ VÝŽIVY - PRÁNA JAKO STAV MYSLI A VĚDOMÍ
(dvoudenní praktický úvod do pránické výživy)

Základní informace, příprava na přechod nebo změnu stravování tak, aby prána činila větší a hmotná strava menší část naší výživy než doposud.

K dispozici i audio nahrávka workshopu a písemný materiál, jako součást přípravy.  Sdílení, prožitky, jednoduché techniky a praxe pro přechod na pránickou výživu. Práce s vědomím, dechem a energií.  Předávání osobních zkušeností, prostor pro otázky a odpovědi, společné čerpání prány v průběhu obou dnů. 

Vhodný pro začátečníky, a ty, co se chystají na přechod anebo už za sebou mají první neúspěšné nebo ne zcela úspěšné pokusy.

Obsah workshopu se uzpůsobuje podle potřeb skupiny a individuálních přání.

Začátek první den (sobota) v deset hodin dopoledne, konec v sobotu večer nejpozději  v osm hodin večer,  konec v neděli po poledním čerpání prány. 

Absolvování workshopu je podmínkou přihlášení do jakéhokoli dalšího pránického workshopu i do programu individuální přípravy na přechod. 

Cena workshopu 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním,  2600 Kč po tomto termínu.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.