Devítiměsíční webinář

VYSTOUPIT ZE STARÝCH VZORCŮ A ZÁVISLOSTI: SKRZ PŘEKÁŽKY K VĚDOMÝM VOLBÁM A ROZHODNUTÍM 

Webinář zahrnuje i téma Energetický systém těla a přirozený i destruktivní způsob získávání energie.

Setkávat se budeme vždy dva večery v měsíci (podle dohody, od 19.00 - 22.00 hod), nebude-li zapotřebí přidat jeden další (možnost individuální práce a konzultací). 

Z každého večera se bude pořizovat nahrávka, kterou účastníci dostanou, takže se budete moci k jakékoli části vrátit, anebo si přehrát konkrétní večer, pokud se jej aktuálně nebudete moci zúčastnit. Protože spolu budeme pracovat devět měsíců, domluvíme si i osobní komunikaci a případná nastavení webinářových večerů, podle vynořujících se témat.

Na jaře jsem udělala podobný webinář poprvé, byl devítitýdenní, a jak se ukázalo, sice (i pro mne) skvělý, ale jak se ukázalo, na zpracování jednotlivých úrovní i toho, co postupně odhalujeme, je zapotřebí víc času než jeden týden. Proto nyní tedy formát, který nám umožní dostat se ještě dál a ještě hlouběji.

Nabízím tedy tuto tento webinář jako možnost dlouhodobé práce - ať jako přípravu na přechod na pránickou výživu,  pokud se chcete na přechod tímto způsobem připravit, nebo se podívat na důvody, které v přepnutí zabránily, anebo se jenom posunout nebo vystoupit ze stagnace, pokud se v ní nacházíte.

Věnovat se budeme všem zraněním a problémům, která si v sobě neseme, blokům, které z nich pochází, tématům, životním obdobím i úrovním, v návaznosti na jednotlivá energetická centra a cesty, včetně jedné z čaker, která se nachází už mimo naše fyzické tělo, a souvisí s vyšším vědomím.

Součástí bude jak sdílení informací z mnohaleté praxe a práce s energií, ale i využívání prány pro výživu a z pránických přechodů (cvičení, otázky a odpovědi, meditace, a "úkoly na doma" - doporučení pro vlastní praxi a práci pro následující období). První část je úvodní, poslední zaměřená na vyšší čakru, která se nachází už mimo tělo, věnovat se budeme i problémům, které se na duchovní cestě a přechodech objevují nejčastěji.

Cyklus bude zapotřebí absolvovat celý = není možné se přihlásit jen na nějakou jeho část.

Cena za devítiměsíční webinář je 8500 Kč, v případě finančních potíží je možná sleva anebo rozdělení platby podle osobních možností a dohody.

Pro absolventy (devítitýdenního webináře, kteří chtějí jít dál a hlouběji) a nebo přechodu automatická 30% sleva.

První setkání (webinářový večer): 18. listopadu 2020