Devítiměsíční webinář

Devítiměsíční webinář: Od starých vzorců a závislostí k vědomým volbám a rozhodnutím 

Webinář nabízí se jako možnost dlouhodobé práce - ať jako přípravu na přechod na pránickou výživu, pokud se chcete na přechod tímto způsobem připravit, nebo se podívat na důvody, které v přepnutí zabránily, anebo se jenom posunout nebo vystoupit ze stagnace. Zahrnuje téma Energetický systém těla a přirozený i destruktivní způsob získávání energie.

Potýkáme se s různými starými nezpracovanými závislostmi a vzorci, které nám někdy ztěžují další vývoj a duchovní postup a posun k cílům, ke kterým se cítíme volání ze svého nitra, způsobují stagnace, nemoci i obtížné opakující se situace v našich životech.

V průběhu workshopu se podíváme na to,

 • jakým způsobem funguje náš energetický systém,

 • kde máme rezervy

 • jaké v sobě neseme bloky, překážky toku energie, a

 • jaké špatné vzorce anebo programy, které nás mohou omezovat nebo bránit ve větším
  posunu a duchovním probouzení, způsobovat různé potíže a stagnaci.

Poznáme vlastní energetický systém, staré vzorce, ovládací dramata, osobní destrukce a budeme s nimi pracovat a věnovat se různým obdobím života, blokům, které si z nich stále neseme, tak, abychom

 • pochopili, jak pracujeme s energií,
 • kdy ji získáváme podle omezujících schémat a proč, a vystoupili z nich,
 • vyčistili základní bloky na jednotlivých úrovních a celý svůj energetický systém,
 • porozuměli mu i tomu, jak se mění v současné době, a

 • podívali se i celkově na naši cestu a nové možnosti: přestali být obětí sebe samých
  ( = manipulace zevnitř i zvenčí).

Setkávat se budeme vždy dva večery v měsíci (podle dohody, od 19.00 - 22.00 hod), nebude-li zapotřebí přidat jeden další (možnost individuální práce a konzultací). 

Z každého večera se bude pořizovat nahrávka, kterou účastníci dostanou, takže se budete moci k jakékoli části vrátit, anebo si přehrát konkrétní večer, pokud se jej aktuálně nebudete moci zúčastnit. Protože spolu budeme pracovat devět měsíců, domluvíme si i osobní komunikaci a případná nastavení webinářových večerů, podle vynořujících se témat.

Na jaře 2021 jsem udělala podobný webinář poprvé, byl devítitýdenní, a jak se ukázalo, sice (i pro mne) skvělý, ale jak se ukázalo, na zpracování jednotlivých úrovní i toho, co postupně odhalujeme, je zapotřebí víc času než jeden týden. Proto nyní nabízím tedy formát, který nám umožní dostat se ještě dál a ještě hlouběji - anebo pro to alespoň vytvoří předpoklady. Především záleží na každém z nás. 

Věnovat se budeme všem zraněním a problémům, která si v sobě neseme, blokům, které z nich pochází, tématům, životním obdobím i úrovním, v návaznosti na jednotlivá energetická centra a cesty, včetně jedné z čaker, která se nachází už mimo naše fyzické tělo, a souvisí s vyšším vědomím.

Součástí bude jak sdílení informací z mnohaleté praxe a práce s energií, ale i využívání prány pro výživu a z pránických přechodů (cvičení, otázky a odpovědi, meditace, a "úkoly na doma" - doporučení pro vlastní praxi a práci pro následující období). První část je úvodní, poslední zaměřená na vyšší čakru, která se nachází už mimo tělo, věnovat se budeme i problémům, které se na duchovní cestě a přechodech objevují nejčastěji.

Cyklus bude zapotřebí absolvovat celý = není možné se přihlásit jen na nějakou jeho část.

Cena za devítiměsíční webinář je 9000 Kč při platbě do měsíce před konáním prvního setkání, 9500 po tomto termínu.

V případě finančních potíží je možná sleva anebo rozdělení platby podle osobních možností a dohody.

Nový termín: nejdříve listopad 2021 (program právě probíhá)