Devítiměsíční transformační webinář

Webinář nabízí se jako možnost dlouhodobé práce - ať jako součást přípravy na přechod na pránickou výživu, nebo se podívat na důvody, které v přepnutí zabránily, anebo se jenom kultivovat svou energii nebo vystoupit z toho, v čem jsme uvízli. Představuje možnost systematické dlouhodobé práce na transformaci čehokoli, co nám může bránit v další cestě, výraznějšímu posunu anebo pokud se cítíme být jakýmkoli způsobem v pasti, stagnujeme, nebo nás něco pořád strhává ke starým návykům.

Vrstvu po vrstvě se podíváme se na způsob, jakým získáváme energii, kde jsou naše slabá místa, co nás blokuje anebo volá ke změně, a kde můžeme blokovat svou energii:

  • jakým způsobem funguje náš energetický systém, kde jsou zdroje naší síly anebo překážky toho být s nimi plně ve spojení
  • kde a jaké v sobě neseme bloky, překážky toku energie, a
  • špatné vzorce anebo programy, které nás mohou omezovat nebo bránit ve větším
    posunu a duchovním probouzení, způsobovat různé potíže a stagnaci -transformovali je.

Věnovat se budeme všem zraněním a problémům, která si v sobě neseme, blokům, které z nich pochází, tématům, která ve skupině zazní, životním obdobím i úrovním, v návaznosti na jednotlivá energetická centra a cesty, včetně jedné z čaker, která se nachází už mimo naše fyzické tělo, a souvisí s vyšším vědomím, a energetická těla. Poznáme další úrovně a aspekty vlastního energetického systému, staré vzorce, ovládací dramata, osobní destrukce a věnovat se i různým obdobím života, tak, abychom

  • pochopili, jak pracujeme s energií, kdy ji získáváme podle omezujících schémat a proč, a vystoupili z nich,
  • vyčistili základní bloky na jednotlivých úrovních,
  • porozuměli mu i tomu, jak se mění energie v současné době, a
  • podívali se i celkově na naši cestu a nové možnosti.

Součástí bude jak sdílení informací z mnohaleté praxe a práce s energií, ale i využívání prány pro výživu a z pránických přechodů (krátká přednáška, cvičení, otázky a odpovědi, meditace, a "úkoly na doma" - doporučení pro vlastní praxi).

Setkávat se budeme vždy dva večery (19.00 - 21 až 22.00 hod) v měsíci. nebude-li zapotřebí přidat jeden další (možnost individuální práce a konzultací. Konkrétní termíny, stejně jako začátek celého cyklu bude domluven se zájemci (nejdříve bychom začínali listopadu, nejpozději v lednu). Protože spolu budeme pracovat devět měsíců, domluvíme si i osobní komunikaci, nahrávání s možností následného využívání nahrávek pro vlastní praxi, a případná nastavení webinářových večerů, podle vynořujících se témat.

Cyklus bude zapotřebí absolvovat celý = není možné se přihlásit jen na nějakou jeho část.

Cena za devítiměsíční webinář je 8500 Kč do měsíce od oznámení termínu, později 9500Kč.V případě finančních potíží je možná sleva anebo rozdělení platby podle osobních možností a dohody. Pro absolventy přechodu nebo tohoto webináře, kteří chtějí jít dál a hlouběji a samozřejmě opět trochu jinak, automatická 30% sleva. 

Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et.