KI-PRÁNA-ČCH = jedna energie. AKTIVACE.

Dvoudenní webinář, zaměřený na práci s osobní energií a probuzení potenciálu, který v sobě nese každý z nás - jsme jenom různě připraveni. 

Vhodný pro všechny, kdo se chtějí připravovat na přechod, anebo se v pránické výživě ukotvit - pro kultivaci, integraci a zesílení osobní energie. Někdy se mluví o energiích, pokud se ale ponoříme dostatečně hluboko do svého nitra, a pozornost obrátíme dost vysoko, zjistíme, že v podstatě jde vždy o jedno a totéž světlo, které se jenom navenek projevuje různým způsobem, a to ať jde o energii naši vlastní, anebo energii Vesmíru.

Oba dny se věnujeme především práci s osobní energií včetně aktivace energetických center se zaměřením na vyčištění a uvolnění meridiánů a se zaměřením na pránické stravování (čtyři aktivace ve dvou dnech). 

Začátek první den (v sobotu) v deset hodiny, dále dle domluvy ve skupině. 

Po tomto wokshopu nastává období intenzivní očisty, a to na jakékoli úrovni, což znamená i to, že některé potíže, které si neseme v sobě, se mohou přechodně zhoršit (aby se vzápětí mohly vyčistit a odejít) = mohou se objevit různé reakce. Jsou součástí procesu. Pokud přijdou, mizí velmi snadno a rychle, nejdéle po několika týdnech, co trvá očista (individuálně, kolem tří týdnů).

Především v případě vážných zdravotních nebo psychických potíží je třeba to mít na mysi a připravit se na to, že podobné potíže (podobně jako u úzdravné reakce jako při homeopatické léčbě) mohou nastat. Pokud ano, přijmout závazek ozvat se, pokud by se následně nějaké výraznější potíže opravdu projevily.

Může jít o očistu na všech úrovních - u každého z nás se to týká našich největší problémů a bloků. Někdo může proces prožívat velmi radostně a úlevně, u jiného může přijít ale silné čištění stejně tak na emocionální jako na fyzické úrovni, které vnímá nepříjemně. Pro tyto případy jsem po workshopu k dispozici pro samozřejmé konzultace i pomoc na dálku i osobně tak, jak je třeba: důležité je ale vědět předem, že čištění a zrychlení přichází určitě, a něco nepříjemného to (spíše mimořádně) chvíli může nést s sebou.

Pokud by situace nezkomplikovala možnost, abychom se setkávali fyzicky, neuvažovala bych o webináři. V září 2020 se uskutečnily poprvé aktivace (seminář Ki-prána-čchi=jedna energie) na dálku. Výsledek byl mile překvapivý i pro mne. Následovaly krásné ohlasy a žádosti o další termíny. Z ohlasů na webinář :

JP (jezdí už několik let):"...skvělé Tě vidět a "skupinu přátel stejného zaměření. Překvapivě mi plně vyhovovala forma webináře. Super Vás vidět a mluvit s vámi. Skvělé čerpat absolutně v soukromí (svém bonus) dle své aktuální potřeby. A že jsem si přizpůsobil i třeba osvětlení do polotmy, meditační hudba...Cítím intenzivnější schopnost více částí mého těla čerpat. Užívám si to! ... Hned při začátku aktivacích se mi krásně čerpala energie... při jedné jsem cítil a "příchod energie jako sprcha" k smytí věcí, jež mě trápí. ...Těším se, až jednou budu uzdraveně zářit jako .XY z právě uskutečněného webináře - aktivace .Zase se uvolnilo pár ztuhlých obratlů zad..."

OP (poprvé):.... Chtěla jsem ti poděkovat za víkendový workshop. Bylo moc fajn vás všechny poznat a především jsem se cítila, jako že do skupiny tak nějak patřím. Zůstala mi hezká vzpomínka a schopnost napojit se kdykoliv na energii, což považuji za velmi cenné..."

Při každé aktivaci dochází k dalšímu čištění meridiánů a celého energetického systému a kultivaci energie, a lze je kdykoli opakovat. 

Cena workshopu  je 2400 Kč nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, nebo 2600 Kč po tomto termínu.

Cena webináře je 1800 Kč.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.