AKTIVACE.

KI-PRÁNA-ČCH = jedna energie. Jen její formy a naše záměry jsou různé. Dvoudenní workshop zaměřený na práci s osobní energií a probuzení potenciálu, který v sobě neseme všichni.

Součástí workshopu je i společné čerpání prány (pránické meditace).

Vzhledem k tomu, že tato práce je možná jen v malých skupinkách, je seminář početně omezený. Je možné jej opakovat kdykoli, třeba i po přechodu, s cílem ukotvení se v práně a zesílení osobní energie.

Oba dny se věnujeme především práci s osobní energií včetně aktivace energetických center se zaměřením na vyčištění a uvolnění meridiánů a se zaměřením na pránické stravování.

Po tomto semináři nastává období intenzivní očisty, a to na jakékoli úrovni, což znamená i to, že některé potíže, které si neseme v sobě, se mohou přechodně zhoršit (aby se vzápětí mohly vyčistit a odejít) = mohou se objevit různé reakce. Jsou součástí procesu. Pokud přijdou, mizí velmi snadno a rychle, nejdéle po několika týdnech, co trvá očista (individuálně, kolem tří týdnů).

Především v případě vážných zdravotních nebo psychických potíží je třeba to mít na mysi a připravit se na to, že podobné potíže (podobně jako u úzdravné reakce jako při homeopatické léčbě) mohou nastat. Pokud ano, přijmout závazek ozvat se, pokud by se následně nějaké výraznější potíže opravdu projevily.

Může jít o očistu na všech úrovních - u každého z nás se to týká našich největší problémů a bloků. Někdo může proces prožívat velmi radostně a úlevně, u jiného může přijít ale silné čištění stejně tak na emocionální jako na fyzické úrovni, které vnímá nepříjemně. Pro tyto případy jsem po workshopu k dispozici pro samozřejmé konzultace i pomoc na dálku i osobně tak, jak je třeba: důležité je ale vědět předem, že čištění a zrychlení přichází určitě, a něco nepříjemného to (spíše mimořádně) chvíli může nést s sebou.

Při každé aktivaci dochází k dalšímu čištění meridiánů a celého energetického systému a kultivaci energie, a lze je kdykoli opakovat.

Termíny  zde

Cena workshopu  je 2400 Kč (nebo 92 eur), nejpozději do dvou týdnů před jeho konáním, nebo 2800 Kč (108 eur) po tomto termínu.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.