Prána jako stav mysli - ohlasy z r. 2020 a 2021 

Z ohlasů účastníků (webináře):

Waaaau, tak toto som potreboval. Tá posledná meditácia čerpania prány/ Božskej esencie do korunnej čakry mi riadne uľavila :D konečne sa mi uvolnil ten tlak z hora, zároveň aj nohy, brucho, hrudník, čelo. Dost bublín mi poodchádzalo porozpúštalo sa hlavne zo spodných častí/ čakier. Lukáš O.

Chci ti ještě jednou poděkovat za workshop před týdnem, pravidelné čerpání prány mě krásně nabíjí a většinou se mi ani nechce z toho příjemného stavu :o)....Filip Ř.Moc děkuji za informace i za ten webinář. ...Později se na celý webinář (nahrávku z něj)  podívám pořádně, bylo to velice přínosné. Informace, které mne zajímali byly z části v té audionahrávce, a zbytek jsi zodpověděla během toho webináře. Přiznám se, že se jednalo o můj úplně první online webinář, tak jsem z toho měl trochu obavy, jak to bude probíhat, ale měl jsem z toho nakonec velice dobrý pocit. :-) ...Jirka G.

Předně mnohokrát děkuji za úvodní Webinář....Také chci poděkovat za záznam, mám staženo a právě jsem si ho znovu přehrával. Jsem velice vděčný, že to není jenom audio, ale je i s videem. Nechci aby to vyznělo divně, ale pro mně je velice příjemné tě poslouchat, ale i tě při výkladu sledovat, jak se sice držíš určité osnovy a jak ti během výkladu přicházejí jednotlivé myšlenky a jak nám je předáváš........Martin P.

"Dala jsem si trochu času na rozmyšlenou, a taky jsem chtěla pozorovat, co se se mnou děje.... pránu čerpám vědomě prakticky každý den, ráno a večer - většinou se mi povede trefit se časově do sdíleného - kolektivního čerpání a to považuju za hodně posilující...Změny se mi projevují i ve stravování, což jsem nijak neplánovala a nečekala, ale nebráním se tomu - mám různé výkyvy, někdy mám na něco chuť, občas je mi jídlo nepříjemné - někdy vynechám večeři, což u mne není vůbec obvyklé. Vařím si s láskou a důvěrou - a všechno, co sním nebo vypiju, vnímám myslím už vědomě. Alena P. ... (od účastnice, která původně chtěla webinář absolvovat jen pro svoji informativně)

Webinář se mi líbil a jsem s ním velmi spokojená. Vím, že mě to posunuje dále. Děkuji. Iva P.

"Snažím se čerpat pránu, ale jím, říkám si jsem na právně a jim abych udělala radost tělu, ... pránu vidím teď i na své kůži, je zakrývá, mohutná se na rukou na dlaních, na rukou.... Ilona H.

Chci ti poděkovat za skvělý webinář, který splnil mé očekávání. Načerpala jsem nové informace a člověk někdy neví, v záplavě tolika informaci, které jsou nám dostupné, čemu věřit a co nechat být... Iva

Waaaau, tak toto som potreboval. Tá posledná meditácia čerpania prány/ Božskej esencie do korunnej čakry mi riadne uľavila :D konečne sa mi uvolnil ten tlak z hora, zároveň aj nohy, brucho, hrudník, čelo. Dost bublín mi poodchádzalo porozpúštalo sa hlavne zo spodných častí/ čakier. Lukáš O.

Chci ti ještě jednou poděkovat za workshop před týdnem, pravidelné čerpání prány mě krásně nabíjí a většinou se mi ani nechce z toho příjemného stavu :o)....Filip Ř.

Jsem opravdu ráda, že jsem se na kurz přihlásila. změním si pohled na Vánoce, vlastně jsem to slyšela poprvé - Vánoce jako oslava zrození světla...a taky jsem tak nějak ve svých letech (ach jo) dospěla k názoru, že člověk si svůj život může tvořit sám tím, že do něj pustí víc světla a lásky... Alena M. (webinář se uskutečnil v adventní době)

....