Jak přežít chaos, krize, pandemie v době Přechodu

Jak neztratit sám sebe a orientovat se v současném chaosu, zahlcení a neočekávaných zvratech. Identita, integrita, energie, ochrana. Smysl a význam výzev, krizí, změn.

Dvoudenní webinář.

První den se budeme věnovat především praktickým dopadům aktuální situace, jejich smyslu a možnostem využití, toho, k čemu nám mohou sloužit, i jak si udržet svou energii, vibrace, zakotvení i v období tak rychlých a nečekaných změn, jako je tomu v současnosti. V průběhu tohoto dne společně projdeme a vyzkoušíme možné "bleskové" pomoci, doporučení pro pravidelnou praxi a čehokoli, co nám může pomáhat. Na co nezapomínat. Kotvy, záchytné body, praktická cvičení a postřehy. Hledání pevného místa v sobě, o které se můžeme kdykoli opřít. Začátek v sobotu v 10. hod, pracovat budeme ve dvou blocích od 10 do 13 a od 15 do 18 hod.

Druhý den se budeme věnovat hlubším souvislostem, vzestupu vědomí, sdílení vizí a přechodu, a také tomu, jak krizím a chaosu nejenom čelit, ale využít je pro svůj další vývoj a cestu, a jak využít získaných dovedností i (nejen) pro svoje blízké, a k obecnému prospěchu. Pracovat budeme od 9. hod., konec nejdříve 13. hod., nejpozději ve 14. hodin (půlhodinová přestávka).

Cena za dvoudenní webinář 2400 Kč. Je možné se zvlášť přihlásit pouze na první den, v tom případě je cena 1600 Kč.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.