Jedenadvacetidenní přechod

JEDENADVACETIDENNÍ ČESKÝ PRÁNICKÝ PŘECHOD

Spojení pobytu s přechodem v obvyklém jedenadvacetidenním formátu a rozšířeného programu intenzivního osmidenního workshopu.

Jedenadvacetidenní Český pránický přechod v sobě spojuje obvyklou jedenadvacítku a osmidenní intenzivní přechod pro ty, co si mohou dopřát pro přechod celé tři týdny času a chtějí ho prožít ve skupině, s vedením a mít možnost nejenom společného čerpání prány a sdílení, ale přejí si sdílet a poznat.

Součástí workshopu bude stejně jako na osmidenním workshopu předávání zkušeností z vlastního přechodu a používání prány, podpora a sdílení v kruhu i otevřeně o omylech a chybách, k nimž při přechodu a cestě s pránou dochází, každodenní společné meditace a čerpání energie, techniky čerpání prány a introspekce, individuální konzultace a práce, práce ve vnitřním posvátném prostoru i v přírodě (energeticky silná místa v okolí) i možnost aktivace vnitřního potenciálu a zdrojů, využití rostlinných esencí, případně pomoc při nápravě poškození v důsledku pokusů o přechod možnost přechodu na pránickou stravu.

Rozložení v čase umožní větší prostorem pro vlastní ticho a osobní volno oproti intenzivnímu způsobu práce, ale i rozšíření programu o další techniky čerpání prány z přírodních zdrojů (zejména sungazing) a čerpání prány v nepříznivém prostředí, práci s hlasem a se zvukem.

Tento formát je důsledkem ohlasů osmidenního intenzivního workshopu, kde někteří účastníci postrádali volnější tempo, více času pro sebe, a jak se někteří vyjádřili, "informací je v tak krátkém čase příliš mnoho"  - přestože žádná část programu kromě společné práce není povinná, a stejně jako ostatní je i tento workshop založen na naprosté svobodě, osobním rozhodování a svobodné vůli. Větší pozornost budeme tentokrát věnovat i vnitřnímu tichu.

Časový rozvrh dne je vytvářen dohodou ve skupině.

Workshop začíná první den v deset hodin a končí poslední den v poledne společným čerpáním
prány.

Nejbližší termín červenec 2018

Cena workshopu 21.500 Kč.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.

Následná podpora je součástí ceny workshopu. Navazující pobyt je možné dohodnout individuálně.