Jedenadvacetidenní přechod

JEDENADVACETIDENNÍ ČESKÝ PRÁNICKÝ PŘECHOD

Spojení pobytu s přechodem v obvyklém jedenadvacetidenním formátu a rozšířeného programu intenzivního osmidenního workshopu.

Jedenadvacetidenní Český pránický přechod v sobě spojuje obvyklou jedenadvacítku a osmidenní intenzivní přechod pro ty, co si mohou dopřát pro přechod celé tři týdny času a chtějí ho prožít ve skupině, s vedením a mít možnost nejenom společného čerpání prány a sdílení, ale přejí si sdílet a poznat.

Součástí workshopu bude stejně jako na osmidenním workshopu předávání zkušeností z vlastního přechodu a používání prány, podpora a sdílení v kruhu i otevřeně o omylech a chybách, k nimž při přechodu a cestě s pránou dochází, každodenní společné meditace a čerpání energie, techniky čerpání prány a introspekce, individuální konzultace a práce, práce ve vnitřním posvátném prostoru, možnost aktivace vnitřního potenciálu a zdrojů, využití rostlinných esencí, případně pomoc při nápravě poškození v důsledku pokusů o přechod možnost přechodu na pránickou stravu.

Při webináři společnou práci v přírodě musíme oželet, nic ale nebrání té individuální, a spojení v duchu.

Rozložení v čase umožní větší prostorem pro vlastní ticho a osobní volno oproti intenzivnímu způsobu práce.

Tento formát je důsledkem ohlasů osmidenního intenzivního workshopu, kde někteří účastníci postrádali volnější tempo, více času pro sebe, a jak se někteří vyjádřili, "informací je v tak krátkém čase příliš mnoho" .

První den workshopu se sejdeme v deset hodin. navazovat budeme večerními několikahodinovými setkáními, ostatní podle potřeby a domluvy ve skupině.

Termín bude domluven s účastníky, kteří o tuto formu přechodu projeví zájem.

Cena jedenadvacetidenního přechodu je 15.500 při platbě do jednoho měsíce před začátkem workshopu, 17.500 po této době.

V případě složité finanční situace můžete požádat o slevu. Pokud se workshopu opravdu chcete zúčastnit, neměla by být jeho cena důvodem, který vám bude stát v cestě.

Následná podpora je součástí ceny workshopu.