AKTUALITY

Nový kalendář workshopů pro rok 2021 najde zde . V současné době je možné opět přijet na workshop, někde jde o formu webinářů.

Nově je možné dohodnout individuální konzultaci nebo energetické ošetření - více zde . 

Nejnovější:

  • 25. 8 . 2021 online setkání
  • 9. 10. Společná práce na transformaci zranění a slabých míst, jednodenní

Program je určen nejenom těm, kdo usilují o přechod na pránickou výživu nebo se chtějí v této energii víc zakotvit, ale všem, kdo cítí podobně naléhavé volání po změně v osobním životě a probuzení nebo posunu na duchovní cestě.

Novinky najdete mezi dvoudenními workshopy (Jak přežít chaos, krize, pandemie v době Přechodu, Hledání vizea další), ale i ucelené cykly dvoudenních workshopů:

Vše podstatné najdete prozkoumáním webových stránek, pro lepší orientaci zde "důležité odkazy":

Pokud se chcete připojit jinak:

  • FCB skupina Pránická výživa - Český pránický přechod (nebo stejnojmenná stránka)
  • Společné čerpání prány
  • Od jara 2021 se také můžete připojit k občasným "online" setkáním, která probíhají na platformě zoom. Jejich součástí je sdílení zkušeností, otázky a odpovědi a společná meditace s čerpáním prány. Účast je zdarma. Pokud se chcete setkání zúčastnit, je třeba se přihlásit - stačí do zprávy na FCB nebo do mailu na info@cesky-pranicky-prechod.cz napsat svou mailovou adresu, na kterou Vám bude před setkáním zaslán link pro připojení, a že si přejete tento odkaz dostávat. Odhlásit se můžete samozřejmě kdykoli.