AKTUALITY

Nový kalendář workshopů pro rok 2021 najde zde . V současné době je možné opět přijet na workshop, někde jde o formu webinářů, a stále také platí možnost dohodnout si individuální konzultaci, provázení (podle potřeby nebo intenzivní, s každodenním kontaktem a využitím každý den, textů i nahrávek) nebo energetické ošetře . 

Nejnovější:

Transformační devítiměsíční webinář. Otevřený je nový "běh" - lze již podávat přihlášky. Webinář představuje možnost systematické dlouhodobé a systematické práce na transformaci bloků a překážek, které nám může bránit v další cestě,  posunu, pokud se cítíme být jakýmkoli způsobem v pasti, nebo nás něco pořád strhává ke starým návykům. Začátek bude domluven se zájemci později, nejdříve bychom začínali koncem listopadu, nejpozději v lednu (a níže viz nové termíny a místa přechodu 2022 včetně možnosti volby).

Do konce roku se mimo to můžete ještě přihlásit na:

 • 23. - 24. října - Vibrace a vyšší stavy vědomí (Vzestup vědomí) - především pro ty, co už  začali pracovat s osmou čakrou, anebo jinak velmi pokročilým. Bližší informace na https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/vibrace-a-vyssi.../ (nejde o koncept R. Hawkinse, ale vlastní cestu, zkušenost a vhledy)
 • 12. -14. listopadu - Spánek, sny a snění. Třídenní webinář.
 • 27. - 28. listopadu budou na přání "aktivace" - Čchi-prána-ki = jedna energie  - pro ty, co cítí potřebu se posunout nebo ukotvit v pránické energii. Jde také o způsob zvýšení osobních vibrací, vyčištění energetického systému a kultivaci energie a uvolňování bloků prostřednictvím aktivací (workshop/webinář) "Ki-prána-čchi=jedna energie", dvoudenní práce s), Mohou se uskutečnit fyzicky i online, opakovat lze neomezeně (vždy dojde k dalšímu pročištění a změně energie).
 • 4. - 5. prosince - Adventní workshop/webinář (podle zájmu)
 • 11. prosince -Transformace osobních zranění a slabých míst, léčení traumatu. v průběhu jednoho dne nejméně tři různé laskavé, ale hluboké techniky léčení vnitřních zranění, tak abychom viděli hlubší souvislosti a příčiny napětí, rozporů (trhání) ve svém jednání, toho, co si přejeme, a co nás od našich záměrů odvádí, byli k sobě laskavější, vnímali a naplňovali volání svojí duše. Budeme pracovat celý den, tak abychom intenzivní práci mohli prokládat dostatečnými přestávkami pro zpracování energie, reflexi a klid.
 • 8. - 9. ledna Prána jako stav mysli a vědomí dvoudenní přípravný workshop nebo webinář pro přechod v tomto nebo i pozdějších letech.

Možné termíny a místa přechodu 2022: 
Vám, kdo uvažujete o přechodu, chci už teď nabídnout možnost zvolit si takový termín, který by Vám nejvíc vyhovoval: sama 
vzhledem i k navazující "následné péči" a provázení, budu moci nabídnout nanejvýš dva termíny. Uvítám proto, když mi napíšete, který termín i místo, a to i alternativně (Čechy, Kréta u moře a s výlety, Bosna - pyramidy) byste preferovali:

 • duben 23. 4. - 30. 4.
 • květen 7. - 14. 5. nebo 14. - 21. 5. nebo 21. - 28. 5.
 • červen od poslední týden ? 28. 5. - 4. 6.
 • červenec druhý týden 16 -23. 7. 
 • září - Kréta, Řecko moře nebo Bosna - týden s pránou, možností přechodu, program, ale především sdílení, vnímání země, moře, cyklů, těla, léčení.

Pokud byste se některého workshopu nebo webináře chtěli zúčastnit, ale nemáte na ní dostatek finančních prostředků, můžete požádat o slevu, přestože všechny prostředky jdou jenom do udržení prostoru. Ten je v mnoha ohledech výjimečný - především jde o silové místo. Jeho energie pomáhá uvolňovat to, co je v nás mnohdy hluboko potlačené, takže pokud jsme opravdu připravení pro transmutaci, a přejeme si ji, je nám tu dobře. Pokud nikoli, může to pro nás být nikoli podpůrné a pomáhající, ale i nepříjemné. Většinou se zde ale objevují už Ti, co si - věc sama i místo - zavolá, a rozhodně nikdo náhodně. Jak už vesměs víte, při všech workshopech, přechodu i individuálních konzultacích využívám především vlastní praxi, zkušenosti a vhledy. Rok od roku jsou přechody i worskhopy a webináře obsahově posunuté a jiné, nejenom v návaznosti na skupinu, která se tady sejde.

Vše podstatné najdete také prozkoumáním webových stránek, pro lepší orientaci zde "důležité odkazy":

Pokud se chcete připojit jinak:

 • FCB skupina Pránická výživa - Český pránický přechod (nebo stejnojmenná stránka)
 • Společné čerpání prány
 • Od jara 2021 se také můžete připojit k občasným "online" setkáním, která probíhají na platformě zoom. Jejich součástí je sdílení zkušeností, otázky a odpovědi a společná meditace s čerpáním prány. Účast je zdarma. Pokud se chcete setkání zúčastnit, je třeba se přihlásit - stačí do zprávy na FCB nebo do mailu na info@cesky-pranicky-prechod.cz napsat svou mailovou adresu, na kterou Vám bude před setkáním zaslán link pro připojení, a že si přejete tento odkaz dostávat. Odhlásit se můžete samozřejmě kdykoli.